Wyjątkowy świat karmelu marki Werther’s Original

Słodycze to nasza pasja od pokoleń.

thumb

Nasza tradycja i historia

Ponad 100 lat słodkiej tradycji

Dawno temu, w niemieckim miasteczku Werther, cukiernik Gustav Nebel stworzył swoje najdelikatniejsze cukierki. Użył najlepszych składników – prawdziwego masła, świeżej śmietanki, białego i brązowego cukru, szczypty soli oraz mnóstwa czasu – by swtorzyć skarb wart owinięcia w złoto. Ponieważ cukierki udały mu się nadzwyczajnie, nazwał je Werther’s Original na cześć jego małej wioski. Produkcja tych pysznych i delikatnych cukierków stała się rodzinną tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Dziś ludzie na całym świecie mogą cieszyć się wyjątkowym smakiem Werther’s Original.
Werther’s Original – opakowanie z 1994 roku
Pierwsze opakowanie cukierków Werther's z 1969 roku.

Co sprawia, że Werther’s Original są tak wyjątkowe?

Wiele się zmieniło od dnia, kiedy powstały pierwsze cukierki Werther’s Original. Ale niektóre rzeczy wciąż pozostają niezmienne. Nasze słodycze tworzone są tylko z najlepszych składników i łączone z taką samą pasją i miłością, z jaką pierwszy cukiernik Gustav Nebel rozpoczął tą tradycję. To sprawia, że jesteśmy pewni, że każdy cukierek Werther’s Original będzie miał ten wyjątkowy, znany smak, który kochasz.
Świeża śmietanka, prawdziwe masło oraz mnóstwo miłości, pasji i czasu – to sprawia, że Werther’s Original są tak wyjątkowe.
Świeża śmietanka, prawdziwe masło oraz mnóstwo miłości, pasji i czasu – to sprawia, że Werther’s Original są tak wyjątkowe.

Słodycze, którym nie sposób się oprzeć

Przy tak wielu rodzajach słodyczy Werther’s Original może być trudno wybrać te ulubione. Czy będą to klasyczne, twarde cukierki śmietankowe uwielbiane od pokoleń? A może miękkie cukierki karmelowe rozpływające się w ustach? Spróbuj też tych, które zaskakują delikatnym nadzieniem karmelowym i czekoladowym lub dają słodką chwilę przyjemności bez dodatku cukru. Niezależnie od tego, które wybierzesz, każde przeniosą cię do słodkiego, karmelowego świata Werther’s Original.
Każdy znajdzie swoje Werther’s Original
Najlepsze składniki dla znanego smaku Werther’s Original
Werther’s Original – karmelowe słodycze, którym nie sposób się oprzeć
Werther’s Originals tworzone z pasją
Każdy cukierek tworzony jest z miłością i pasją

Werther’s Original dzisiaj

Wyjątkowe cukierki, które Gustav Nebel stworzył ponad 100 lat temu, dziś są jedymi z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się cukierków na świecie. Ludzie w ponad 100 krajach świata wybierają je jako swoje ulubione, dzięki czemu Werther’s Original to najbardziej międzynarodowa marka firmy Storck.

Na szczęście niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają – każdy cukierek tworzony jest z prawdziwą miłością i dumnie nosi nazwę Werther’s Original.
“Karmelowa kuchnia” Werther’s Original w parku rozrywki Walt Disney World Resort w Epcot
“Karmelowa kuchnia” Werther’s Original w parku rozrywki Walt Disney World Resort (Floryda, USA)
Oferta produktów Werther’s Original
Produkty Werther’s Original
Wnętrze “Karmelowej kuchni” Werther’s Original w parku rozrywki Walt Disney World Resort
“Karmelowa kuchnia” Werther’s Original w parku rozrywki Walt Disney World Resort (Floryda, USA)
Kadr z reklamy telewizyjnej Werther’s Original
Dziewczynka w karmelowym sklepie Werther’s Original – kadr z reklamy
Kadr z reklamy telewizyjnej Werther’s Original
Kadr z reklamy
Do góry strony